Ładowanie...

Galeria

zdjęcia

Start / Galeria
ekipa-laserowego-paintballa
ekipa-paintballowa
impreza
impreza-kolo-koszalina
impreza-w-kolobrzegu
integracja-kawalerska
integracja-kawalerskie
integracja-meska
jestem-twardy
karabinek-lasertag
kawalerskie-w-koszalinie
laserowy-paintball
leniuchowanie-paintballowe
ltag
manewry-kolo-koszalina
marker-paintballowy
maskowanie-paintballowe
paintball-kolo-kolobrzegu
pomysl-na-wieczor-kawalerski
scenariusz-paintballowy
twardziel-paintballowy
wieczor-kawalerski
zabawa-kawalerska
zabawa-w-bialogardzie

Galeria zdjęć - Paintball laserowy

Jeśli szukasz pomysłu na nietuzinkowy wieczór kawalerski lub po prostu chciałbyś spróbować czegoś nowego, dobrze trafiłeś. Naszym klientom oferujemy możliwość gry w Paintball Laserowy, będący doskonałą alternatywą dla tradycyjnej rozgrywki, polegającej na strzelaniu do siebie kulkami wypełnionymi farbą. Siniaki i ból w wyniku postrzału? Możesz o tym zapomnieć. Paintball Laserowy oparty jest o nowoczesną technologię. Podczas zabawy wykorzystywane są fale podczerwieni, emitowane z karabinu, dzięki czemu gra jest bezpieczna dla wszystkich uczestników. Paintball laserowy można śmiało nazwać grą komputerową na żywo. Z tego względu z pewnością trafi on w gusta wszystkich osób, które lubią adrenalinę.


Oferujemy Ci profesjonalny sprzęt do paintballa

Ponieważ chcemy zapewnić niezapomniane wrażenia, a także iluzję korzystania z realistycznych karabinów, oferujemy zabawę przy użyciu starannie wykonanej broni, wykonanej na bazie dostępnych replik. Zasięg strzału sięga aż 400 m, co sprawia, że gra jest znacznie bardziej wciągająca.


Kompleksowa organizacja wydarzeń integracyjnych

Organizujemy nie tylko prywatne rozgrywki, lecz także wieczory kawalerskie, imprezy integracyjne czy firmowe. Nie musisz do nas dojeżdżać – wystarczy, że wskażesz nam wybrane przez siebie miejsce, a zapewnimy Ci cały sprzęt potrzebny do gry w Paintball Laserowy. Jeśli chcesz przekonać się, jak wygląda nasza broń oraz przebieg rozgrywki, serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami umieszczonymi w naszej galerii. Lubisz adrenalinę i chcesz poczuć dreszczyk emocji? Skontaktuj się z nami!