Ładowanie...

Cennik

pakiety gier

Start / Cennik
Paintball Koszalin, Kołobrzeg, Białogard i okolice...
Bawimy się od 08:00 do 21:00.
Posiadamy mobilne pole paintballowe.
Pakiet
Standard 60
 • 60 min
 • Cena: 45 zł / 1 osobę
  poniedziałek - niedziela
Liczba uczestników:
6 - 16 osób
Pakiet
Standard 120
 • 120 min
 • Cena: 65 zł / 1 osobę
  poniedziałek - niedziela
Liczba uczestników:
6 - 16 osób
Pakiet
Standard 180
 • 180 min
 • Cena: 85 zł / 1 osobę
  poniedziałek - niedziela
Liczba uczestników:
6 - 16 osób
Pakiet Eventowy
 • Oferta dostosowana
  do potrzeb klienta
Możliwy catering

Cennik Paintball laserowy – Koszalin, Kołobrzeg, Białogard, Szczecin, Międzyzdroje, Goleniów, Świnoujście, Stargard, Trzebiatów

Laserowy paintball to fantastyczna zabawa, z której korzystają osoby w każdym wieku: studenci, znajomi, rodziny, grupy świętujące różne okazje. Dzięki zmianie kulek z farbą na fale podczerwieni emitowane z karabinu rozrywka jest bezbolesna i… bardziej emocjonująca. W tym paintballu nie ma miejsca na oszukiwanie – to prawdziwe, niepowtarzalne doświadczenie! Nie ma też miejsca na nudę! Odpowiedni scenariusz, profesjonalne wyposażenie oraz fachowa obsługa sprawiają, że zabawa jest ekscytująca i daje mnóstwo pozytywnych wrażeń. Przekonaj się sam, korzystając z naszej oferty, którą kierujemy dla miast na terenie województwa zachodniopomorskiego, m.in. Kołobrzegu, Koszalina i Białogardu.

Wieczory kawalerskie - urodziny - eventy

Może szukasz pomysłu na niebanalny prezent lub chcesz świętować specjalną okazję w unikatowy sposób? Laserowy paintball to rozrywka, dzięki której nikt nie zapomni o Twoim wieczorze kawalerskim i panieńskim lub urodzinach. W naszym cenniku przedstawiliśmy propozycje różnych pakietów, w tym pakiet eventowy, który jest dostosowany do potrzeb klienta. Dzięki temu niezależnie od okazji możesz cieszyć się laserowym paintballem – nowoczesną, bezpieczną i niepowtarzalną rozrywką, która zdobywa serca fanów na całym świecie. O takiej integracji nie zapomni żaden pracownik, takie urodziny staną się legendą wśród znajomych. Podejmij wyzwanie, wybierz scenariusz gry i rozpocznij walkę! Jeśli posiadasz teren nadający się na rozgrywkę, Soldier Fun dojedzie z profesjonalnym sprzętem na miejsce.

Działamy na obszarze Kołobrzegu, Koszalina, Białogardu, Szczecina, Międzyzdrojów, Goleniowa, Świnoujścia, Stargardu, Trzebiatowa.